Kalendarz Imprez

Informacje

INFORMACJE DOTYCZĄCE SYSTEMU ZAKUPÓW

 

W związku ze sporą liczbą zapytań odnośnie korzystania z naszego sklepu biletowego poniżej przedstawiamy zasady ułatwiające korzystanie z tego "narzędzia":
 
1. Podstawowym warunkiem, który musimy spełnić by w pełni korzystać ze strony jest zainstalowanie na naszym systemie przeglądarki GOOGLE CHROME, gdyż serwis ten, jest stworzony właśnie pod ten program oraz aktualnej wersji java.
 
 
2. W przypadku niemożności związanej z zalogowaniem się, w pierwszej kolejności prosimy o sprawdzenie czy konto zostało wcześniej aktywowane za pomocą linku aktywacyjnego. Link ten widnieje w panelu logowania, poniżej przycisku zatwierdzającego dane logującego się użytkownika.
 
3. Jeżeli zalecenia w kroku poprzednim zostały spełnione prawdopodobną przyczyną jest wpisywanie błędnego hasła. Wpisując hasło upewnijcie się czy przypadkiem nie ma włączonego CAPS LOCK'a, jeżeli nie, a hasło nadal pozostaje błędne, korzystamy z opcjiprzypomnienia hasła. Funkcja ta jest dostępna również w panelu logowania na czerwonym polu po lewej stronie. Do przypomnienia hasła potrzebny jest adres e-mail podany podczas zakładania karty kibica!
 
4. Jeżeli nadal występują błędy i nie mogą się Państwo zalogować wówczas sięgamy po telefon i dzwonimy do klubu w celu podania szczegółowych informacji dotyczących problemów.

Proszę czekać - trwa ładowanie treści